Młodszy przedstawiciel handlowy
  • Głuchowo
młodszy przedstawiciel handlowy
wielkopolskie, Głuchowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Masz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży? Dobrze odnajdujesz się w kontakcie z klientem? To świetnie! Dla naszego klienta, dostawcy urządzeń chłodniczych, poszukujemy kandydata na stanowisko młodszego przedstawiciela handlowego. Nie zwlekaj aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • pierwsze doświadczenia w sprzedaży B2B - mile widziane
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodyscypliny oraz zorganizowania
  • zdolności interpersonalnych, umiejętność podejmowania decyzji, nastawienia na realizację celów
  • prawo jazdy kat.B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe i produktowe

Zadania

  • efektywna sprzedaż produktów oferowanych przez producenta
  • opieka nad dotychczasowymi klientami firmy w powierzonym regionie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji
  • analiza rynku i klientów, badanie potrzeb klientów
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • raportowanie wyników sprzedaży i planowanie działań handlowych

  • Praca wielkopolskie
  • Przedstawiciel handlowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448