Młodszy programista baz danych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
COIG S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu

  • Wydawanie kolejnych wersji systemu IT wraz z dokumentacją zakresu zmian w nowych wersjach

  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej na poziomie biznesowym, logicznym, technicznym i na poziomie kodu aplikacji

  • Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów w systemie IT

  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym i serwisowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu IT

WYMAGANIA:

  • Znajomość SQL

  • Kompetencje „miękkie”: umiejętność myślenia analitycznego oraz projektowania konkretnych rozwiązań w oparciu o ogólne wymagania biznesowe

  • Umiejętność identyfikowania i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami

  • Odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w JS, HTML5, CSS3, PL/SQL

  • Baz danych Oracle

  • Metodyk tworzenia i testowania oprogramowania

  • Systemów/środowisk wspomagających pracę programistów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w grupie profesjonalistów

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570