Młodszy pracownik produkcji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie produkcja smakowitych tortów i ptysi.Praca składa się z różnego rodzaju czynności produkcyjnych takich jak: krojenie biszkoptów, nakładanie kremu, dekorowanie wyrobów itd.

Wymagania

Jeśli posiadasz badania sanitarno- epidemiologiczne oraz jesteś gotowa/y do pracy w systemie 2 zmianowym, ta praca może być dla Ciebie.

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową,Możliwość delektowania się naszymi pysznymi wyrobami firmowymi podczas przerw,Opiekę agencji pracy nad potrzebami pracowników,Pracę na terenie Bydgoszczy (os.Okole),Wynagrodzenie: od 4500 zł brutto miesięcznie

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Pracownik instytucji kultury Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648