Młodszy Pracownik ds. Administracyjnych
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Szukasz pracy administracyjnej? Dobrze odnajdujesz się w środowisku biurowym i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Zapraszamy do aplikowania!

Oczekujemy

  • dobrej znajomości programów z pakietu MS Office,
  • chęci do nauki,
  • odpowiedzialności,
  • rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, składki itd.)
  • stawkę miesięczną na poziomie 5090 zł brutto,
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do teatru i in.).

Zadania

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • wprowadzanie danych i weryfikacja ich poprawności,
  • obsługa sprzętów biurowych.

  • Praca Łomianki
  • Pracownik biurowy Łomianki
  • Pracownik fizyczny Łomianki
  • Pracownik produkcji Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544