(Młodszy) Planista produkcji
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Rekrutację prowadzimy dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji przenośnych toalet, urządzeń serwisowych i chemikaliów. Nasz Klient jest światowym liderem w branży, oferując stabilne zatrudnienie oraz promując profesjonalizm, etykę i bezpieczeństwo w przyjaznym i współpracującym środowisku pracy.

Stanowisko: Młodszy planista produkcji.

Zadania:

  • Opracowywanie planów produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów, dostępność materiałów oraz zdolności produkcyjne;
  • Monitorowanie wykonania, bieżące reagowanie na zmiany i aktualizacja planów;
  • Analiza możliwości produkcyjnych, identyfikacja potencjalnych zagrożeń;
  • Raportowanie analiz oraz realizacji planów produkcyjnych;
  • Optymalizacja procesów w celu redukcji ponoszonych kosztów;
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta, Zakupów oraz Produkcją.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach;
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole;
  • Pakiet benefitów pracowniczych.

  • Praca Kalisz
  • Planista Kalisz
  • Pracownik produkcji Kalisz
  • Pracownik produkcji Kalisz Pomorski
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190