MŁODSZY PALETOWY
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie gotowych wyrobów
  • Zamawianie i zdawanie materiałów opakowaniowych
  • Odkładanie zapakowanych kartonów na palety.
  • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych.

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Gotowość do pracy 2 soboty w miesiąc ( okres od stycznia do sierpnia) 50% dodatku plus dzień dodatkowego urlopu w tygodniu. W okresie wrzesień-grudzień 3 soboty są obowiązkowe.
  • Książeczki sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowości do jej wyrobienia)
  • Chęci i zaangażowania do pracy.
  • Nie wymagamy doświadczenia.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne oraz praca w sobotę;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia;
  • Zatrudnienie od zaraz.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532