Młodszy Opiekun Klienta (z językiem niemieckim)
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Promedica24
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nas będziesz:

  • odpowiadać za mailową i telefoniczną obsługę klienta niemieckojęzycznego,
  • organizować i koordynować wyjazd oraz pobyt personelu opiekuńczego za granicą,
  • budować długotrwałe relacje z klientem oraz personelem opiekuńczym,
  • na bieżąco współpracować z partnerami biznesowymi.

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2/C1) – wymagane,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Co możemy Ci dać:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • możliwość codziennego wykorzystania języka niemieckiego,
  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu wdrożenia,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • kartę lunchową,
  • dostęp do platformy e-learningowej,
  • spotkania integracyjne,
  • opiekę trenerów,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy,
  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Słupsk
  • Tajemniczy klient Słupsk
  • Opiekun słupski
  • Opiekun Słupsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851