Młodszy Opiekun Klienta z językiem niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Promedica24
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nas będziesz:

  • odpowiadać za mailową i telefoniczną obsługę klienta niemieckojęzycznego,

  • organizować i koordynować wyjazd oraz pobyt personelu opiekuńczego za granicą,

  • budować długotrwałe relacje z klientem oraz personelem opiekuńczym,

  • na bieżąco współpracować z partnerami biznesowymi.

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2/C1) – wymagane,

  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Co możemy Ci dać:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania,

  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,

  • możliwość codziennego wykorzystania języka niemieckiego,

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia),

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu wdrożenia,

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,

  • kartę lunchową,

  • dostęp do platformy e-learningowej,

  • spotkania integracyjne,

  • opiekę trenerów,

  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy,

  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Opiekun Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721