Młodszy operator Przygotowania linii Półproduktów Chechło
  • Chechło
łódzkie, Chechło, łódzkie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy w Chechle Pierwszym

na stanowisku:  Młodszy operator Przygotowania linii Półproduktów

Pracownik odpowiada za:

   -Prowadzenie procesów technologicznych w zakresie produkcji półproduktów zg. z wytycznymi jakościowymi i technologicznymi

-Jakość produkowanych mieszanek na zmianie

- Prowadzenie nadzoru nad CCP

-Dostępność surowców na zmianie , poprzez monitoring stanów, prawidłowe zużycie i czasowe zgłaszanie zapotrzebowanie do pracownika rozliczeń

-Nadzór i realizację procesów higienicznych w obszarze zg. z planem higieny obszaru i wymaganiami określonymi w instrukcjach i procedurach zakładu

-Prowadzenie  i nadzór nad  zapisami z zakresu dokumentowania procesów higienicznych

-Nadzór nad właściwą segregacją opakowań po zużytych surowcach

-Rejestrację awarii i zgłaszanie ich Liderowi/Kierownikowi zmiany

-Prawidłową eksploatację urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi.

-Zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości z zakresu BHP, jakości , infrastruktury KZ/Liderowi

-Wsparcie przy procesach optymalizacyjnych w obszarze

-Wsparcie przy wdrażaniu nowych pracowników

-Dbałość o mienie zakładu

Pracownik zapewnia:

   - Standardy higieniczne w obszarze półproduktów

   - Prawidłowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

   - Prawidłowe stany magazynowe surowców

   - Przestrzeganie przepisów BHP w obszarze

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 4600 zł Brutto

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

-Pracę w systemie 3 zmianowym w godzinach 6-14; 14-22, 22-6

-Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

-Rozwój zawodowy  podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagana książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

na adres kalisz[małpa hrworkforce.pl z dopiskiem "CHECHŁO MOPP"

"HR Work Force (KRAZ 6474)

  • Praca łódzkie
  • Operator łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687