Młodszy Operator produkcji rur niekołowych
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowania materiałów i zasobów potrzebnych do produkcji rur niekołowych
  • Obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych
  • Nadzór nad maszynami w trakcie produkcji
  • Prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów
  • Prace wykończeniowe gotowego wyrobu
  • Kontrola jakościowa

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym
  • Wykształcenie zawodowe
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Wyobraźnia przestrzenna, zdolności manualne, dokładność
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 5000 zł brutto wraz z systemem premiowym opartym na wskaźnikach grupowych i indywidualnych
  • Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności
  • Wewnętrzne wprowadzające szkolenia
  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • Benefity w postaci: pakietu socjalnego, prywatnej opieki medycznej, dostępu do kafeterii, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, programu poleceń pracowniczych, dodatkowy płatny dzień wolny

  • Praca Sopot
  • Operator Sopot
  • Pracownik produkcji Sopot
  • Operator maszyn Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080