Młodszy Operator Produkcji Rur
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Amiblu Poland
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
produkcja rur standardowych,
obsługa maszyn, wózka do wyciągania rur, matryc, piło-szlifierki,
prace fizyczne na hali szlifowania: cięcie rur, wykonywanie szlifów i nakładanie łączników.
Nasze wymagania
gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym;
wykształcenie zawodowe;
minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;
umiejętność czytania rysunku technicznego;
umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi;
gotowość do nauki;
mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych.
To oferujemy
umowa o pracę bez pośredników;
możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności;
stawka miesięczna 5000 zł brutto;
dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym;
premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego;
wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;
bonus 1000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;
pakiet socjalny;
prywatna opieka medyczna;
kafeteria benefitów;
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.

  • Praca Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659