Młodszy operator produkcji (m/k)
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
19. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • produkowanie części zgodne z procedurami kontrolnymi i jakościowymi spółki,
  • wyrabianie ustalonych norm produkcyjnych,
  • natychmiastowe zgłaszanie usterek przełożonemu,
  • wykonywanie prostych prac manualnych przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie towaru do odpowiednich kartonów i pojemników,
  • dyscyplina w przestrzeganiu regulaminów i zasad obowiązujących w zakładzie pracy,
  • bieżące utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie min. podstawowe,
  • zdolności manualne,
  • zdolność do wykonywania powtarzalnych zadań przez dłuższy czas,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • możliwość awansu na stanowisko operatora po trzech miesiącach,
  • możliwość korzystania z darmowego transportu z Wrześni.

Miejsce pracy: Starczanowo.

Przebieg procesu rekrutacji:
Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie. Czas trwania rozmowy około 45 min, max. 1h.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584