Młodszy Operator Produkcji Kształtek - cięcie i montaż
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
HSS Work
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik Produkcji – obsługa elektronarzędzi
Rekrutujemy dla:
Nasz Klient produkuje rozwiązania dla hydroelektrowni i przemysłu - woda pitna, nawadnianie, odprowadzanie ścieków.
Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.
Pracodawca oferuje:
• wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 5000zł brutto wraz z systemem premiowym
• bezpośrednie i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wewnętrzne wprowadzające szkolenia
• benefity w postaci: pakietu socjalnego, prywatnej opieki medycznej, dostępu do kafeterii, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, programu poleceń pracowniczych
Twój zakres obowiązków:
• czynności związane z cięciem, wierceniem i szlifowaniem ręcznym elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych)
• składanie gotowego elementu (obsługa narzędzi pomiarowych oraz maszyny do kleju)
• bieżące raportowanie
• realizacja planu produkcji zgodnie z harmonogramem
Wymagania pracodawcy:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• min. 6 miesięcy doświadczenie w pracy przy produkcji
• podstawowa znajomość rysunku technicznego
• umiejętność obsług ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych
• wyobraźnia przestrzenna, zdolności manualne, dokładność

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862