Młodszy Operator Produkcji
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
HSS Work
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Młodszy Operator produkcji rur niekołowych
Lokalizacja miejsca pracy: Gdańsk Osowa
Rekrutujemy dla:
Nasz Klient, globalny lider w produkcji rozwiązań dla hydroelektrowni oraz przemysłu, poszukuje Młodszego Operatora produkcji paneli NC.
Pracodawca oferuje:
• Wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 5500 zł brutto wraz z systemem premiowym opartym na wskaźnikach grupowych i indywidualnych
• Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności
• Wewnętrzne wprowadzające szkolenia
• Dodatek za pracę w systemie zmianowym
• Benefity w postaci: pakietu socjalnego, prywatnej opieki medycznej, dostępu do kafeterii, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, programu poleceń pracowniczych, dodatkowy płatny dzień wolny
Twój zakres obowiązków:
• Przygotowania materiałów i zasobów potrzebnych do produkcji rur niekołowych
• Obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych
• Nadzór nad maszynami w trakcie produkcji
• Prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów
• Prace wykończeniowe gotowego wyrobu
• Kontrola jakościowa
Wymagania pracodawcy:
• Gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym
• Wykształcenie zawodowe
• Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi
• Wyobraźnia przestrzenna, zdolności manualne, dokładność
• Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych - mile widziane

  • Praca Rumia
  • Operator Rumia
  • Pracownik produkcji Rumia
  • Operator maszyn Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544