Młodszy operator produkcji
  • Kętrzyn
Kętrzyn, Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja opraw oświetleniowych? Twoim atutem są zdolności manualne i dobra kondycja? Jeśli szukasz pracy od zaraz, to mamy idealną ofertę u naszego klienta, światowego lidera w branży oświetlenia.

Praca w Kętrzynie

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • chęci do nauki i rozwoju
  • znajomość obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • dodatek nocny
  • wynagrodzenie zasadnicze od 4242 zł brutto / 4411,68 m-c z premią brutto
  • doskonała organizacja pracy i wysoki poziom obsługi pracowników (łatwy dostęp do informacji i narzędzi, odzież robocza i środki ochrony)

Zadania

  • montaż opraw oświetleniowych,
  • wykładanie komponentów
  • utrzymanie odpowiedniej jakości montowanych opraw
  • dbanie o prawidłowy stan stanowiska oraz porządek w miejscu pracy
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Praca Kętrzyn
  • Operator Kętrzyn
  • Pracownik produkcji Kętrzyn
  • Operator maszyn Kętrzyn
  • Kętrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289