Młodszy Operator Produkcji
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • wykonywanie czynności kontrolnych
  • zgłaszanie awarii,
  • udział w przezbrojeniach maszyn,
  • bieżąca kontrola w zakresie zużycia surowców.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
  • premie motywacyjne
  • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • dostęp do szkoleń w tym nauki języka angielskiego
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Kęty
  • Pracownik produkcji Kęty
  • Operator Kęty
  • Operator maszyn Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157