Młodszy Operator Produkcji - 5000 zł na start!
  • Kartuzy
Kartuzy, Kartuzy, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przygotowanie potrzebnych materiałów do produkcji rur,
  • nadzór nad maszynami oraz uzupełnianie materiałów w trakcie produkcji,
  • prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów,
  • prace wykończeniowe oraz kontrola jakościowa wyrobu.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • min. 6 miesięczne doświadczenie w pracy fizycznej (mile widziane - branża produkcyjna, ogólnobudowlana)
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi,
  • mile widziane (lecz niekonieczne) uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5000 do tego premie + bonusy + dodatki,
  • dodatkowy płatny dzień wolny,
  • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, premia świąteczna), system kafeterii i wiele innych,
  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowo przed podjęciem Twojej decyzji możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja praca!

Aplikuj! - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

  • Praca Kartuzy
  • Operator Kartuzy
  • Pracownik produkcji Kartuzy
  • Operator maszyn Kartuzy
  • Kartuzy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851