Młodszy operator produkcji
  • Dąbrowa górnicza
młodszy operator produkcji
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Hej! Mamy dla Ciebie pracę!

Poszukujesz pracy na stanowisku produkcyjnym?

Chcesz się rozwijać zawodowo?

Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)
  • możliwość rozwoju i pracy w strukturach firmy
  • pakiet benefitów
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • realizowanie planu produkcji zgodnie z wytycznymi
  • obsługa maszyny do laminowania
  • laminowanie ręczne wałkiem
  • wykonywanie prac wykończeniowych

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080