Młodszy Operator Produkcji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
HSS WORK SP. Z O.O.
7. 6. 2024

HSS Work Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
Obowiązki:
-przygotowanie materiałów zasobów potrzebnych do produkcji;
-uzupełnianie materiałów produkcyjnych, obsługa oraz nadzór nad maszynami produkcyjnymi;
-prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów;
-prace wykończeniowe gotowego produktu oraz kontrola jego jakości.
Wymagania:
-umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych;
-gotowość do pracy w systemie zmianowym;
-chęć do przyuczenia, nabywania nowych umiejętności;
-zdolności manualne i dokładność;
-podstawowa znajomość rysunku technicznego;
-doświadczenie w pracy fizycznej, najlepiej branży produkcyjnej;
-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice ale niekonieczne.
Oferujemy:
-umowa o pracę bezpośrednio przez firmę;
-min 5 tyś zł brutto na start!, do tego dodatki, premie za cele;
-wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku;
-ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet socjalny;
-dodatkowo płatny dzień wolny;
-możliwość zobaczenia miejsca pracy przez podjęciem zatrudnienia.
Nie wahaj się! Złóż aplikację już dzisiaj!
Albo skontaktuj się pod numerem telefonu: 504 442 514.

  • Praca Gdańsk
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080