Młodszy Operator Maszyn - umowa o pracę
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
Mateusz
4. 10. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.
Lokalizacja: Tczew
Zakres obowiązków:
obsługa maszyn produkcyjnych w strefie technologicznej
przygotowanie i uruchamianie urządzeń sterowanych numerycznie
montaż SMT - uczymy
współpraca z innymi działami firmy
dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań
Od kandydatów oczekujemy:
umiejętność obsługi komputera
dokładność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
premię miesięczną jakościową i frekwencyjną
dodatek za pracę w nadgodzinach
Prywatną opiekę zdrowotną

  • Praca Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Operator Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388