Młodszy Operator Maszyn Produkcyjnych
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
29. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn dziewiarskich zgodnie z wytycznymi

  • Prowadzenie procesu farbowania wyrobów kompresyjnych
  • Monitorowanie procesu produkcji i jakości wyrobów
  • Monitorowanie działania maszyn
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy i prawidłowe funkcjonowanie maszyn
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe i zmysł techniczny lub wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544