Młodszy operator maszyn, Pracownik produkcji
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
5. 9. 2024

Obowiązki

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych części
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej
  • wymiana narzędzi skrawających i pił z nastawami
  • utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy
  • osiąganie założonych celów wydajnościowych i jakościowych

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • otwartości na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • wysokiej motywacji do pracy i budowania razem z nami kultury organizacyjnej opartej na odpowiedzialności, szacunku, współpracy
  • samodzielności, dokładności, dobrej organizacji pracy
  • mile widziane - zawodowe techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, mechanicznym bądź pokrewnym, doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

Oferujemy

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie z pracownikiem, na początek do 5600 zł brutto
  • premię frekwencyjną 300 zł brutto miesięcznie
  • 100% płatna pracę w soboty, niedziele oraz święta
  • pracę w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • miejsce pracy: Komorniki, obok Środy Śląskiej

  • Praca Komorniki
  • Operator maszyn Komorniki
  • Pracownik produkcji Komorniki
  • Operator Komorniki
  • Pracownik biurowy Komorniki
  • Pracownik fizyczny Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544