Młodszy operator maszyn - pełne przyuczenie
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca manualna przy jednej z maszyn produkcyjnych (drukujących, wycinających, przewijających)
  • Dostarczenie półproduktów do maszyn
  • Kontrola jakościowa wyrobionego produktu
  • Zgłaszanie problemów i usterek
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Chęci do pracy i rozwoju
  • Sprawność manualna
  • J. polski w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - umowa bezpośrednio podpisana z pracodawcą
  • Pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
  • Wynagrodzenie na poziomie: 29,00 – 34,00 zł brutto (plus dodatek za pracę w godzinach nocnych) - zależne od doświadczenia
  • Premię miesięczną do 1100 zł brutto
  • Pakiet dodatków socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)
  • Płatne nadgodziny (100%, 50%) dla chętnych osób
  • Pełne przeszkolenie
  • W późniejszym czasie możliwość przyuczenia na samodzielnego operatora maszyn poligraficznych

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388