Młodszy Operator Maszyn - Operator Maszyn
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
  • Ścisła współpraca z Magazynem i Kontrolą Jakości
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji we współpracy z Kontrolą Jakości
  • Przygotowywanie i nadzór niezbędnych materiałów do produkcji
  • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny i zapewnienie jej efektywnej pracy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn Produkcyjnych (mile widziane - przy produkcji tub)
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (lub 4 brygadowym)
  • Obcokrajowcy – dobra znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę – bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie 5000-7000 brutto (pełen etat, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia)
  • Możliwość nadgodzin 50%, 100%
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (zmiany zmieniają się co tydzień)
  • Pełne przeszkolenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289