Młodszy operator maszyn (m/k)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Trenkwalder
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • praca przy zautomatyzowanych maszynach,
  • kontrola oraz sprawdzanie jakości gotowych produktów,
  • zgłaszanie ewentualnych usterek/awarii maszyn.

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • gotowości podjęcia pracy 3-zmianowej,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
  • dobrej organizacji własnej pracy.

Co Ci damy:
  • umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia zatrudnienia (możliwość późniejszego zatrudnienia przez Klienta),
  • kwotę wynagrodzenia podstawowego: 4440 zł/brutto,
  • wzrost wynagrodzenia po trzech miesiącach,
  • premię kwartalną,
  • dodatek nocny,
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek :).

Oferta Cię zaciekawiła, nie czekaj tylko wyślij do nas swoje CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293