Młodszy Operator Maszyn
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

To super moment! Dołącz do zespołu firmy będącej jednym z większych producentów części do systemów filtrujących używanych w branży automotive.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego można się nauczyć!

Nie czekaj, aplikuj.

Oczekujemy

  • dostępność do pracy 3 zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie

Zgłoś się już dziś lub zadzwoń pod numer 695 951 831

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 4300 brutto+ premie do 1000zł
  • długotrwała współpraca, docelowo na stałe w firmie z bardzo pozytywną opinią na rynku
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatne urlopy, pakiet benefitów)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład pracy po ok. 6 miesiącach pracy
  • lekka praca w pozytywnej atmosferze
  • bardzo dobre warunki pracy; spokojne tempo pracy

Zadania

  • proste prace produkcyjne
  • montaż komponentów systemów filtrów
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości

  • Praca Krapkowice
  • Operator maszyn Krapkowice
  • Operator Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246