Młodszy operator/ka do pakowania makaronu-Rzeszów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Posiadasz ks. sanepid i UDT?

Wspaniale! Aktualnie dla naszego Klienta-producenta makaronów na terenie Rzeszowa, poszukujemy operatorów produkcji

Oczekujemy

  • Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki.
  • Obsługa wózków widłowych – uprawnienia UDT (mile widziane, nie wymagane),
  • Książeczka Sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
  • sumienności
  • zaangażowanie
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • Pracę w systemie 3 zmianowym(poniedziałek -piątek w okresie próbnym w godzinach 7-15, 15-23, 23-7 z rotacja co tydzień, w późniejszym okresie możliwe stosowanie równoważnego sytemu czasu pracy w tym w weekendy)
  • Wynagrodzenie: 4 800 zł - 5 200 zł brutto
  • Premię produkcyjną:1 000 zł - 1 600 zł brutto
  • Pakiet benefitów(opieka medyczna, bony świąteczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • Przygotowywanie formatów na automatach pakujących zgodnie z planem produkcji,
  • Podejmowanie towaru do pakownia,
  • Weryfikowanie prawidłowości masy opakowań jednostkowych,
  • Obsługa urządzeń do znakowania (drukarek termo transferowych i etykieciarek)
  • Kontrola oznaczeń, poprawności kształtu i szczelności opakowań jednostkowych,
  • Kontrola urządzeń pomiarowych (wagi wielogłowicowe, detektory metalu, wagi

    kontrolne przelotowe)
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Racjonalne gospodarowanie materiałami
  • Raportowanie wykonanej pracy zmianowej
  • Transport palet z wyrobem do stanowiska owijania

  • Praca Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864