Młodszy monter branża lotnicza
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Mamy odlotową ofertę dla Ciebie.

Prace produkcyjne - branża lotnicza. Warszawa

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • obsługa elektronarzędzi
  • montaż podzespołów w zależności od działu - wiercenie, nitowanie
  • praca z rysunkiem technicznym

Oczekiwania względem kandydatów:

  • podstawowa wiedza techniczna
  • zdolności manualne - montaż precyzyjny
  • obsługa elektronarzędzi i/lub narzędzi pneumatycznych - praca z nitownicą, suwmiarką, wiertarką

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta już od pierwszych dni pracę głównie na 1 zmianę 6-14 , może zdarzyć się 2 zmiana (14-22)
  • wolne weekendy i święta
  • pakiet szkoleniowy (aby zostać samodzielnym monterem będziesz podlegać pod 6 miesięczne szkolenie)
  • benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne - możesz rozciągnąć na pozostałych członków rodziny)
  • stałe wynagrodzenie bazowe (które może rosnąć wraz z rozwojem Twoich umiejętności i kompetencji) i premię wynikową (do 12% miesięcznego wynagrodzenia - na pewno wyrobisz ją miesięcznie na poziomie 8%)
  • zaplecze socjalne dodatek szkodliwy (na stanowisku nitowania)

  • Praca Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293