Młodszy Mistrz Graficzny
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Totalmoney.pl
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Witaj w świecie, gdzie kreatywność jest totalnie pożądana!

Czujesz, że Twoja pasja była duszona przez bezsensowne stwierdzenia, jak: "no ładnie, ale zrób inaczej" lub "umieść logo bardziej na środku"? U nas tego nie usłyszysz. Doceniamy oryginalność i świeże podejście do projektowania. Tutaj Twoje pomysły są nie tylko mile widziane, a pożądane!

Obawiasz się nudy w świecie finansów? Spokojnie, to tak dynamiczna dziedzina, że nie zdążysz się znudzić jednym tematem, a już wchodzi następny. Nasza misja to opowiadanie o finansach przystępnym językiem. Tworzymy ebooki, infografiki, animacje, więc form do wyrażania swojej kreatywności jest naprawdę sporo!

Jeśli masz dość schematycznych briefów i chcesz pracować w doceniającym, a nie oceniającym otoczeniu, aplikuj już dziś.

Zakres zadań:

  • Tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych, stron internetowych, materiałów promocyjnych i reklamowych
  • Projektowanie grafik na potrzeby druku, takich jak ulotki, plakaty, katalogi, broszury itp.
  • Wdrażanie zmian i poprawek do istniejących projektów
  • Tworzenie materiałów wizualnych zgodnie z wytycznymi marki
  • Przygotowanie prezentacji wspierających sprzedaż
  • Wsparcie Senior Graphic Designera w codziennej pracy projektowej

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami
  • Komunikatywność i gotowość do prowadzenia projektów zespołowych w formacie pracy zdalnej
  • Dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów
  • Terminowość i doskonała organizacja pracy
  • Dobra znajomość programów z pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator oraz InDesign, Acrobat
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft
  • Dobra znajomość programu Canva

Na co dzień makiety produktowe tworzymy w Figmie, a taski wrzucamy na Jirę. Większe projekty opisujemy w Confluence. Nie znasz dobrze tych programów? Nie martw się, nauczymy Cię!

Liczy się dla nas Twoja kreatywność, chęć uczenia się i otwartość na nowe.

Mile widziane:

  • Umiejętność montażu video i prostych animacji 2D
  • Doświadczenie w projektowaniu UI

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej (Wrocław lub Chorzów) lub zdalnej
  • Możliwość wyboru formy współpracy – Ty decydujesz, czy wolisz UoP, czy B2B
  • Pracę w przyjaznym, wspierającym Zespole składającym się z profesjonalistów
  • Możliwość dalszego rozwoju i czerpania wiedzy od Osób bardziej doświadczonych
  • Motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w Firmie będącej liderem w swojej branży – Totalmoney.pl to najlepsza porównywarka finansowa współpracująca z największymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce i największy finansowy e-commerce w kraju
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Praca Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551