Młodszy menedżer produktu / Młodsza menedżerka produktu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
15. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

Jako młodszy menedżer produktu/ młodsza menedżerka produktu po wdrożeniu będziesz odpowiedzialna/y za 1-3 produkty.

Naszym celem jest by wdrożyć Cię w zadania z zakresu:

prowadzenia i rozwój istniejących produktów

badania, analizy rynku i otoczenia konkurencyjnego

tworzenia koncepcji nowych produktów/usług i wprowadzanie ich na rynek

udziału w planowaniu sprzedaży i kampanii marketingowych

planowania, realizacji i kontroli budżetu (sprzedaż i koszty)

współpracy z innymi działami firmy przy realizacji bieżących działań

praca ze wskaźnikami (KPI), w tym finansowymi

współpracy z zespołem redaktorów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracu związanej z marketingiem i/lub zarządzaniem projektami/produktami
  • świadomość, że marketing to coś więcej niż social media
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • dobra znajomość Excela
  • umiejętności organizacyjne, bo praca menedżera produktu wymaga koordynacji wielu wątków
  • wykształcenie w zakresie marketingu, zarządzania lub finansów

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
  • możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
  • pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • wymianę wiedzy
  • brak dress code’u
  • swobodną atmosferę
  • biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322