Młodszy Menadżer ds. Rozwoju Operacji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Spółka Ecoloop – w grupie kapitałowej MB Group
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerami logistycznymi oraz partnerami odpowiedzialnymi za liczenie, sortowanie, przetwarzanie materiału i pomoc w ich pozyskiwaniu.
  • Weryfikacja dokumentacji i uprawnień partnerów we wszystkich obszarach operacji związanych z logistyką i przetwarzaniem odpadów materiałów opakowaniowych.
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych do zarządzania logistyką oraz operacjami firm partnerskich.
  • Koordynacja działań operacyjnych z zespołami handlowymi oraz finansowymi.
  • Pomoc w opracowywaniu procedur oraz procesów kontrolnych dla partnerów we wszystkich obszarach operacyjnych.
  • Budowanie relacji i współpraca z partnerami biznesowymi oraz klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w logistyce lub zarządzaniu projektami operacyjnymi (preferowana branża odpadowa)
  • Znajomość programów z pakietu Office
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Samodzielność i proaktywność
  • Doświadczenie we współpracy z wieloma partnerami logistycznymi i dostawcami systemów informatyczncyh
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji z partnerami biznesowymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiągnięć zawodowych
  • Wyjątkowe wyzwanie, które ma kluczowe znaczenie dla Polski
  • Możliwość uczestnictwa w projekcie, który ma realny wpływ na ochronę środowiska i rozwój zrównoważonej gospodarki

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Operations Development Manager, która będzie koordynować projekty logistyczne w obszarze systememu kaucyjnego.

Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za współpracę z sieciami handlowymi, nadzorowanie operacji logistycznych, firm transportowych, zakładów przetwarzania odpadów oraz rozwój efektywnych procesów logistycznych.

Jesteśmy Ecoloop – spółka w dużej grupie kapitałowej MB. Wspieramy organizacje w przejściu na skuteczne i efektywne kosztowo rozwiązania cyrkularne w obszarze zwrotów w branży tekstylnej, systemów kaucyjnych oraz zbiórki i zagospodarowania produktów stających się odpadami. Posiadamy wysoko rozwinięte kompetencje IT, unikatowy ekosystem bazujący na partnerstwach ze spółkami z MB Group, a także zespół ekspertów z doświadczeniem w obszarach: logistyki zwrotnej, gospodarki obiegu zamkniętego, rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP / EPR), systemów kaucyjnych (DRS), zagospodarowania odpadów, zwrotów produktów, IT czy tzw. doświadczenia klienta (customer experience). Ecoloop oferuje m.in.: - zwroty w branży tekstylnej – usługę pozwalającą e-sklepom obniżyć koszty związane ze zwrotami, a jednocześnie zmaksymalizować cyrkularność zwracanych towarów. - pełny zakres usług w zakresie systemów kaucyjnych, logistyki zwrotnej i ROP / EPR (projektowanie procesów, wdrażanie ich, zarządzanie nimi, a także ich obsługa) - szyte na miarę rozwiązania IT dla DRS, ROP / EPR i zwrotów towarów, zapewniające możliwość śledzenia produktów i raportowania danych, zgodność (compliance) oraz integrację z cyfrowym paszportem produktu (Digital Product Passport) - zwiększenie efektywności procesów związanych z recyklingiem, naprawą i odsprzedażą produktów pozyskanych ze zwrotów czy zbiórek.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251