Młodszy Mechanik utrzymania ruchu FMCG
  • Proszowice
Proszowice, Proszowice, Małopolskie, Polska
Workafford
28. 9. 2024

Dla naszego klienta z branży spożywczej, który od ponad 20 lat działa na polskim rynku i zdobył uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą dzięki wysokiej jakości swoich produktów, poszukujemy Mechaników do działu UR.
Zapraszamy do dołączenia do zespołu utrzymania ruchu w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w regionie. Poszukujemy osób, które cenią sobie wyzwania, innowacyjne technologie oraz możliwość pracy z szerokim zakresem maszyn produkcyjnych i automatyki przemysłowej.
Zakres obowiązków
Przeprowadzanie regularnych przeglądów, diagnostyka i naprawy maszyn produkcyjnych (m.in. linie pakujące, maszyny do formowania ciasta, mieszalniki, systemy dozowania i inne urządzenia wielofunkcyjne)
Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych związanych z mechaniką, automatyką oraz elektroniką na linii produkcyjnej
Utrzymywanie pełnej sprawności linii produkcyjnych poprzez bieżącą konserwację maszyn takich jak prasy, piece tunelowe, mieszalniki planetarne, dozowniki i urządzenia do pakowania w atmosferze ochronnej
Działania związane z systemami pneumatycznymi i hydraulicznymi, w tym naprawy zaworów, siłowników oraz instalacji podciśnieniowych
Prace elektryczne, diagnostyka i konserwacja instalacji elektrycznych do 1kV oraz urządzeń zasilających, w tym falowników i sterowników PLC
Optymalizacja pracy maszyn poprzez regulacje i kalibrację elementów mechanicznych i elektrycznych oraz współpraca z działem technologicznym w celu usprawnienia procesów produkcyjnych
Poszukiwane kompetencje
Wykształcenie techniczne (preferowane zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym/elektrycznym)
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (spożywczej, chemicznej lub pokrewnej)
Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki oraz elektryki
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych i hydraulicznych
Uprawnienia SEP do 1kV (G-1) będą dodatkowym atutem
Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz samodzielność w działaniu
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Nowoczesne środowisko pracy, z dostępem do innowacyjnych technologii oraz automatyki przemysłowej
Pakiet szkoleń technicznych oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych
Prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do pakietów sportowych
Możliwość pracy w dynamicznym i rozwijającym się zespole inżynierskim, zorientowanym na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i optymalizację wydajności maszyn

  • Praca Proszowice
  • Mechanik Proszowice
  • Proszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667