Młodszy Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej - światowej legendy motoryzacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy Mechanik Utrzymania Ruchu

Twoje zadania będą obejmować:

  • Wykonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych
  • Realizacja okresowych przeglądów
  • Serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Planowanie i zamawianie części

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem
  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • Pensję stałą, zależną od umiejętności i doświadczenia
  • Premie miesięczne
  • Coroczny system podwyżek
  • Premie roczne
  • System nagród KAIZEN
  • Pracę z trenerem, dostosowaną do doświadczenia- przygotowanie do odpowiedniego stanowiska pracy
  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • Karta Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • Sekcje sportowe
  • Bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna za 9 zł
  • Wczasy pod gruszą

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)

Nr ref.: MUR/12465/JST
Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Mechanik Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik okrętowy Dąbrowa Górnicza
  • Technik mechanik lotniczy Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080