Młodszy Mechanik Maszyn
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn,
  • diagnostyka i usuwanie awarii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność przygotowania urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamiania ich po postojach.
  • wykształcenie kierunkowe lub podobne.

To oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa 33 zł brutto, wzrastająca do 36 zł brutto od 2 miesiąca,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • praca na zmiany,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin, płatnych z dodatkiem 25%,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świętochłowice
  • Mechanik Świętochłowice
  • Operator maszyn Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544