Młodszy Magazynier - Umowa o pracę + premie
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Mateusz
6. 6. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników magazynu
Oferujemy:
- wdrożenie i przyuczenie do nowej pracy
- umowę o pracę z możliwością przejścia do Klienta
- podstawę i system premiowy
- możliwość zakupienia posiłków w atrakcyjnych cenach
Twoje zadania:
- załadunek i rozładunek dostaw wychodzących i przychodzących
- zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania magazynowe
- wystawianie dokumentów magazynowych
- współpraca z innymi działami w firmie
Nasze wymagania:
- dobra znajomość obsługi komputera
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub czterobrygadowym
- uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub skanerach
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Wyślij swoje CV!

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103