Młodszy Lider Zmiany Magazynu Kompletacji
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
GFL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 5. 2024

GFL Sp. z o.o. jest największym polskim operatorem logistycznym specjalizującym się w magazynowaniu i transporcie produktów spożywczych w temperaturach kontrolowanych, w różnym zakresie od 0 do 15 st C. Firma posiada trzy centra dystrybucyjne zlokalizowane w Błoniu, Robakowie  i Sosnowcu o łącznej powierzchni magazynowej blisko 20 000 m2. Dostawy drobnicowo-paletowe i całopaletowe realizowane są 7 dni w tygodniu z nadzorem 24 godzinnym. Usługi dostaw świadczone są w oparciu o zasoby taboru 200 naczep chłodniczych wyposażonych w urządzenia mobilne posiadające rozwinięte systemy telematyczne umożliwiające pełną kontrolę śledzenia ładunku oraz przekazywanie wartości rejestrowych do systemu TMS a także kontrolę temperatury przewożonego ładunku z poziomu komputera on line. GFL Sp. z o.o. działa zgodnie z certyfikatami IFS, FRC oraz BIO oraz polityką odpowiedzialnego rozwoju. Obecnie firma zatrudnia ponad 180 pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych (przyjęcia, wysyłki, kompletacja towaru)
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i prawa pracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Nasze oczekiwania:

  • 1 rocznego doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętności organizowania pracy w zespole i egzekwowania powierzonych zadań
  • Gotowości do pracy w dwunastogodzinnym systemie zmianowym
  • Gotowości do pracy w magazynie w temperaturze kontrolowanej (4-6 st.C.)
  • Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • Zorientowania na wyniki i cel
  • Badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Prawa jazdy kat. B; uprawnienia udt mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością dalszego rozwoju
  • Pełne wyzwań środowisko pracy
  • Pracę w fajnym i zgranym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

    • Prywatna opieka medyczna EnelMed
    • Ubezpieczenie na życie Warta
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Bezpłatna nauka języków obcych w formie aplikacji
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Płatny program poleceń pracowniczych
    • Przedpłacona karta lunch
    • Spotkania integracyjne
    • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064