Młodszy Kupiec
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 4. 2024

4201076

Obowiązki

  • Podejmowanie samodzielnych decyzji dotyczących wyboru produktów, które znajdą się w sklepach Stokrotka
  • Analiza danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Realizacja strategii zakupowej w zakresie powierzonej kategorii produktów
  • Analizy i rekomendacje produktów do akcji promocyjnych
  • Kontakty z dostawcami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do podejmowania wyzwań oraz zorientowania na zmiany
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Czynne prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego, min. B1

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych
  • Realną szansę na awans
  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Kartę zakupową z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Kupiec Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179