Młodszy kucharz / Pomoc kuchenna
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
5. 9. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

MŁODSZY KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Miejscowość: Ząbki
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace
  • Praca w godzinach 6-14, poniedziałek – niedziela, w oparciu o grafik
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

  • Pomoc w kuchni
  • Przygotowywanie posiłków (gotowanie zup, obieranie i krojenie warzyw)
  • Pomoc przy produkcji mięsa
  • Pakowanie i wydawanie posiłków

Oczekujemy:

  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności czytania ze zrozumieniem
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

  • Praca Ząbki
  • Pomoc kuchenna Ząbki
  • Kucharz Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544