Młodszy Kucharz/ Kucharz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Diety od Brokuła
16. 9. 2024

Firma cateringowa zatrudni kucharza. Praca stała na nocki. Zmiana od piątku do wtorku, od godziny 18:00 do około 04:00. W tygodniu dwa dni wolnego.

Miejsce pracy: Rumia

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie posiłków według sporządzonych wcześniej receptur wedle ustalonych norm.
  • wykonywanie wszelkich prac w zakresie działalności kuchni,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe – gastronomiczne,
  • mile widzialne dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,
  • punktualność, kreatywność, wyczucie smaku,
  • pasja i zamiłowanie do gotowania.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • umowa zlecenie w okresie próbnym (jeden miesiąc),
  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B,
  • kontrakt podpisany na czas nieokreślony oraz płatny urlop,
  • stawka 28 - 32 zł netto za godzinę w zależności od doświadczenia,
  • zmiana nocna dodatkowo płatna 5 złotych od 22:00 do 05:00,
  • po przepracowaniu trzech miesięcy program ubezpieczenia grupowego na zdrowie/życie
  • zniżki na produkty firmowe.

  • Praca Gdańsk
  • Kucharz Gdańsk
  • Kucharz Pruszcz Gdański
  • Kucharz Nowy Dwór Gdański
  • Kucharz Starogard Gdański
  • Kucharz gdański
  • Kuk (kucharz) Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567