MŁODSZY KUCHARZ
  • Katowice
Katowice, Gen. Zygmunta Waltera Jankego 276, 40-684 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH
15. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. przygotowywanie potraw i produktów do obróbki termicznej zgodnie z jadłospisem oraz ich obróbka termiczna,
2. przygotowanie do obróbki wstępnej półproduktów i produktów żywnościowych;
3. porcjowanie produktów żywnościowych,
4. właściwe użytkowanie sprzętu i urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie stołówki,
5. wydawanie posiłków słuchaczom oraz osobom uprawnionym do żywienia,
6. wykonywanie czynności kelnerskich,
7. wykonywanie czynności porządkowych na terenie stołówki;
- Godziny pracy pomiędzy 5.00 a 21.00, od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu - praca zmianowa w równoważnym systemie czasu pracy z przedłużonym dobowym wymiarem do 12 godzin oraz ruchomy system czasu pracy - praca zgodnie z harmonogramem.

Inne wymagania
Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie zasadnicze;
Pożądane wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza;

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Katowice
  • Kucharz Katowice
  • Kuk (kucharz) Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544