Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • Księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
  • Rozliczania delegacji służbowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. CIT, VAT, PCC) pod nadzorem Głównego Księgowego
  • Bieżąca analiza kont księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań do Głównego Urzędu Statystycznego (GUS)
  • Udział w realizacji procesów księgowych i finansowych w zakresie zamknięcia miesiąca/ kwartału/ roku
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby grupy oraz w sporządzaniu bilansu i rachunku wyników na koniec miesiąca
  • Współpraca z innymi członkami zespołu księgowego

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształceni lub wykształcenie średnie kierunkowe - mile widziane kierunki związane z ekonomią/finansami/rachunkowością
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktyczne zastosowanie
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość Excela
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Znajomość obsługi systemów księgowych (Dynamics 365 oraz AX) lub pokrewnych systemów ERP

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie wraz z możliwością wykupienia pakietów dla Twoich bliskich
  • Dofinansowanie karnetu na zajęcia sportowe
  • Elastyczne godziny pracy i hybrydowy system czasu pracy po okresie wdrożenia
  • Owocowe czwartki

Do spółki WASKO 4 BUSINESS Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej WASKO aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa.

  • Praca Gliwice
  • Księgowa Gliwice
  • Księgowy Gliwice
  • Główny księgowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536