Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
DASIĘ Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

DASIĘ Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gdynia
Pracodawca
Dodano
24.09.2024
Numer referencyjny
4879_2934

Zadania:

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych,
  • analiza rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • tworzenie zestawień na potrzeby zarządu,
  • udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca.

Zakres obowiązków:

  • minimum rok doświadczenia w księgowości,
  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość),
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • znajomość aktualnych przepisów zakresu ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność i zaangażowanie,
  • orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny 3 m-ce,
  • prace zdalną (podstawowy system czasu pracy),
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • wynagrodzenie od 5400 do 5830 zł brutto,
  • dofinansowanie do kursu języka angielskiego,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Liczba wakatów: 1

DASIĘ - to Agencja Pośrednictwa Pracy, doradztwa personalnego i poradnictwa zawodowego (nr licencji - 27276) specjalizująca się w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Dla Naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy:

  • Praca Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836