Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
KAEFER S.A.
22. 5. 2024

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach. Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • księgowanie dokumentów w systemie księgowym (faktury zakupu, rozliczenia pracownicze, wyciągi bankowe, noty)
  • rozliczanie otwartych pozycji dla dostawców oraz odbiorców
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji innych zadań księgowych, m.in.: zbieranie informacji oraz danych niezbędnych do przygotowywania raportów bądź analiz
  • weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów kosztowych do elektronicznego obiegu
  • archiwizacja dokumentacji księgowej
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • minimum rok doświadczenia w księgowości lub biurze rachunkowym
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
  • dokładność, systematyczność oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą”, szkolenia językowe i inne,
  • elastyczny system pracy.

  • Praca Zabrze
  • Księgowy Zabrze
  • Księgowa Zabrze
  • Główny księgowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055