Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7FoN5Igp74
Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur;
  • Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych;
  • Bieżące rozliczanie należności i zobowiązań w PLN i walutach obcych;
  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń kasowych oraz bankowych;
  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży oraz dokumentów magazynowych;
  • Uzgadnianie sald kont księgowych obszaru gospodarki magazynowej i sprzedaży;
  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdawczości oraz zamykania okresów w księgach rachunkowych;
  • Terminowe przygotowywanie raportów wewnętrznych;
  • Archiwizowanie dokumentacji księgowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości;
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość przepisów podatkowych, a w szczególności Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (PDOP) oraz podatku od towarów i usług (VAT);
  • Znajomości systemu informatycznego OPTIMA będzie dodatkowym atutem
  • Rzetelność, sumienność, zdyscyplinowanie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567