Młodszy księgowy GL z językiem czeskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska
14. 8. 2024

Posługujesz się językiem angielskim oraz czeskim? Masz pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości i poszukujesz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem swojej branży w Polsce?
Jeśli do tego praca zdalna to Twoja wymarzona opcja pracy - to idealna oferta dla Ciebie!
Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!
oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
pracę zdalną
pakiet szkoleń
możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju w dynamicznej organizacji
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16:00
zadania:
księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
weryfikacja księgowości pod kątem przepisów podatkowych
przygotowywanie sprawozdań/deklaracji dla instytucji
księgowania w księdze głównej
potwierdzenie sald IC – współpraca z podmiotami IC
weryfikacja dokumentów w celu potwierdzenia poprawności sald i kwot rachunku zysków i strat
odpowiedzialność za proces zamykania miesiąca
wprowadzanie środków trwałych/aktywów niematerialnych do ksiąg rachunkowych
weryfikacja zapisów dotyczących zbycia i przemieszczania aktywów
oczekujemy:
znajomości języka angielskiego na poziomie B2 oraz znajomości języka czeskiego na poziomie B1
wykształcenia wyższego na kierunkach ekonomicznych, księgowych i pokrewnych
pierwszego doświadczenia pracy w obszarze księgowości
znajomość obsługi księgi głównej i innych zagadnień księgowych
umiejętności organizacyjnych i dokładności w pracy
dyspozycyjności oraz gotowości do pracy zdalnej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544