Młodszy księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SCHNEIDER GROUP SP. Z O.O.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie / przetwarzanie dokumentów źródłowych do księgowania
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury zakupu, delegacje, wyciągi bankowe, rozliczenie wydatków pracowników)
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Rozliczanie należności i zobowiązań
  • Potwierdzenia sald
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Opracowywanie danych do deklaracji podatkowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunkowych (z zakresu rachunkowości / audytu / ekonomii)

  • Doświadczenie w księgowości - mile widziane
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Znajomość systemów Comarch Optima lub Microsoft Dynamics/Navision mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dokumenty i komunikacja mailowa z Klientami)

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w biurze, w centrum Warszawy

  • Kursy języka angielskiego

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • Zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe (Starsacademy)

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836