Młodszy Księgowy ds. współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, weryfikacja ich poprawności,
  • Wystawianie, przekazywanie, sprawdzanie faktur,
  • Współpraca z zewnętrzną firmą księgową oraz partnerami biznesowymi firmy,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu,
  • Monitorowanie i windykowanie należności,
  • Optymalizowanie procesów administracyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie księgowe,
  • Doświadczenie w pracy w zakresie administracji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją i prowadzeniu korespondencji,
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1),
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny transportu.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i finansowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Elastyczne godziny pracy, które możesz dostosować do swoich potrzeb i życia prywatnego,
  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Odpowiedzialne stanowisko, w którym otrzymasz od nas swobodę działania i będziesz mógł wykazać się inicjatywą w działaniu.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584