Młodszy księgowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Biuro Rachunkowe MM Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dokumentów związanych z działalnością firmy
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z głównym księgowym
  • Kontakt z Organami Administracyjnymi (Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, itp.)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Umiejętność poruszania się w środowisku MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami

  • Sumienność, dokładność, skrupulatność
  • Chęć do nauki i rozwijania się w obszarze księgowości

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Szkolenia
  • Pakiet opieki medycznej LUX MED
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z poszerzaniem kompetencji oraz zakresu wiedzy

  • Praca Piaseczno
  • Księgowy Piaseczno
  • Księgowa Piaseczno
  • Główny księgowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584