Mlodszy Ksiegowy / AP Accountant with FRENCH
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Znasz język francuski oraz angielski? Szukasz pracy w finansach/księgowości?

Chciałbyś trafić do solidnej, międzynarodowej firmy o przyjemnej atmosferze pracy?

Jeżeli na wszystkie te pytania, odpowiadasz - TAK! - nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (przy możliwości pracy na pełny etat),
  • dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (Excel)
  • doświadczenie w księgowości, szczególnie w dziale zobowiązań będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, obowiązkowość oraz samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na różnorodność kulturową

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji na rynku,
  • wysokie standard pracy w międzynarodowym środowisku i przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
  • szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury
  • profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
  • elastyczny system czasu pracy
  • możliwość pracy hybrydowej zgodnej z wewnętrznymi regulacjami
  • szeroki pakiet benefitów

Zadania

  • koordynowanie poczty przychodzącej w dziale zobowiązań (Accounts Payable)
  • weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych
  • udział w procesie zamknięcia okresów księgowych
  • kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami w języku angielskim oraz francuskim
  • kontakt z działami wewnętrznymi firmy z zakresu procesu PTP
  • kontakt z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznym

  • Praca Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157