Młodszy Koordynator Projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji poszczególnych zadań z uwzględnieniem zależności między nimi, wynikających z przyjętego harmonogramu projektu,
  • Aktualizację harmonogramu projektu (znajomość MS Project),
  • Pomoc w aktualizacji budżetu projektu,
  • Prowadzenie rejestrów i pomoc w zarządzaniu roszczeniami na kontrakcie,
  • Archiwizacja (Faktur, korespondencji itd.),
  • Wypełnianie dodatkowych obowiązków wynikających z potrzeb projektu.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenia – wyższego na kierunku Budownictwo lub pokrewne,
  • Minimum 2 - letniego doświadczenia przy realizacji projektów kolejowych ze strony Projektanta, Zamawiającego lub Wykonawcy,
  • Znajomości Pakietu Office,
  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych aby realizować zadania w wielobranżowym środowisku pod presja czasu.
  • Znajomość aspektów technicznych oraz zależności międzybranżowych występujących w projektach infrastruktury kolejowej,
  • Język angielski lub francuski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w doświadczonym zespole, i możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584